Piektdien, 27. oktobrī, dienu pēc Valsts policijas atklātās krāpšanas “Ogres namsaimniekā” un 11 personu aizturēšanas, SIA “Ogres namsaimnieks” turpina darbu.

Kāda sieviete sūdzējās, ka viņai reiz izrakstīts rēķins par 37 kubikmetriem ūdens, lai gan tik daudz viņa neesot tērējusi. Šī kliente solīja rakstīt iesniegumu Finanšu policijai. Kāda cita kundze sūdzējās, ka apsaimniekotājs liek maksāt dīvainus rēķinus par ūdens cirkulāciju.

Lielākoties neapmierinātie ogrēnieši baidās runāt kameras priekšā, bet aiz kadra kāds iestādes klients pateica: “Viņi (namsaimnieka vadība) beidzot ir tur, kur sen jau vajadzēja atrasties, – aiz restēm.”

Uz iestādes ēkas fasādes uzpūsts uzraksts “lohi“!

Līdzšinējā aģentūras vadītāja Aigara Brieža vietā tagad esot viņa vietnieks Artūrs Robežnieks, kurš darbavietā neatradās. Pēc kolēģu teiktā, – esot izbraucis uz objektu.

Jau vēstīts, ka Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde aizdomās par Ogres novada pašvaldības aģentūrai “Ogres namsaimnieks” piederošu naudas līdzekļu izkrāpšanu 90 961 eiro apmērā aizturējusi 11 personas, tostarp arī trīs vadoša līmeņa pašvaldības uzņēmuma darbiniekus.

// Skaties.lv / TV3 Ziņas